12 Tribes in health food website

 

 

Převzali zodpovědnost za svůj život

Strávil jsem víkend v komunitě šťastných lidí žijících ve Mšeckých Žehrovicích a až nyní v Praze si uvědomuji, s jakou dokonalostí tito lidé žijí. Komunita 12 kmenůžije prakticky všechno, k čemu jsem postupně teoreticky dospěl. Dalo by se říct, že výcuc z teorie uváděné na mých webových stránkách, můžete vidět naživo právě v této komunitě. Jednou větou se dá jejich život popsat takto:
“Lidé žijící v komunitě 12 kmenů zcela převzali zodpovědnost za svůj život, chtějí žít vědomě a v souladu s tím, k čemu byli předurčeni.”

Co komunitu 12 kmenů spojuje?

Komunitu 12 kmenů spojuje: potravinová soběstačnost (ovoce, zelenina, byliny, med, ovce, kozy, drůbež), energetická soběstačnost (dříví z lesa, solární panely), permakultura (trvalý jedlý sad: třešně, jabloně, rakytníky, muchovníky, hroznové víno a spoustu dalších stromů a keřů), biozemědělství (velký fóliovník na pěstování zeleniny, hnojení hnojem), ekologie (využívání místních obnovitelných zdrojů, vlastní šatník), vzdělávání (domácí školka a škola, děti se učí z přírody, umí mluvit třemi jazyky), zdraví (jí vlastnoručně vypěstované zdravé jídlo, jsou přirozeně zdraví, a proto nepotřebují medikamenty ani očkování), duchovno (lidé otevřeně projevují vděčnost, uvědomují si a napravují vlastní chyby), transformace (lidé v komunitě jsou otevřeni dalším lidem, kteří mají zájem poznat jejich život – možnost poznat jejich oslavy, účastní se farmářských trhů).

 
 

Vzali jim děti. Budou teď otroci režimu?

Česká komunita 12 kmenů má základy v té německé, která čítá tolik členů, že jejich komunita tvoří už jednu velkou vesnici. A právě tato vesnice je pro místní vládu nebezpečná. Německá vláda jim vloni ukradla 40 dětí, které uzavřela do ústavu a oddělila od jejich rodin. Důvodem uveřejňovaným v médiích je týrání dětí a vyhánění ďábla. Dalším důvodem je neočkování dětí a nechození k doktorovi. Proč také chodit k doktorovi, když jsou děti zdravé? Pro klasického člověka to jsou zanedbané děti, uvědomělí lidé však ví, že očkování je podvod a že tělo má samouzdravující schopnost. Děti také nechodily do školy, učili je doma sami rodiče. To je pro stát velký důvod pro odebrání dětí do přeškolovacího ústavu. V civilizovaném světě přeci nemůžou vyrůstat svobodní lidé!

Poznejte 12 kmenů blíže

Členové komunity mi jednoznačně potvrdili, že se prostřednictvím médií dostávají mezi lidi dezinformace a bludy, které si nikdo neověřuje. Díky této manipulaci jsou lidé schopni postavit se na stranu tyranů. Pokud si chcete o komunitě 12 kmenů udělat vlastní názor, doporučuji vám, abyste je navštívili. Komunita je vstřícná a ke všem lidem otevřená. Je to však pomalý způsob získávání informací, který se v dnešním světě moc nenosí (dnes je atraktivní podívat se na televizní zprávy, rychle vědět všechno – ale zároveň nic). Když to však uděláte jinak – poctivěji, budete mít jistě podobný zážitek, jako měl panRichard Černý.

Neberte děti – STOP juvenilní justici!

Ačkoliv je komunita 12 kmenů zajímavá po všech stránkách, nejvíce mě šokovala ona kauza ukradených dětí. V českých médiích se však o tomto moc nepíše, na internetu jsem našel pouze tyto dva články: Sekta se usídlila v Česku. Že by týrali děti? Nevěříme, říkají ve vsi, Děti ze sekty 12 kmenů zůstanou v pěstounské péči, rozhodl soud. Věřím tomu, že negativní události světa můžeme podpořit pozitivní silou. Proto pokud se i vás dotýká nějak tato událost, přispějte i vy k šíření dobra, abychom zlu nechávali co nejmenší prostor. Na závěr přikládám odkaz na organizaci, která se touto problematikou zabývá obšírněji:Neberte děti – STOP juvenilní justici!  Co je to juvenilní justice, se dozvíte v Konzervativních listech: Kauza juvenilní justice. A na úplný závěr přikládám video – zpěv dětí natočené v komunitě 12 kmenů. Hlavním principem komunity 12 kmenů je vrátit se k základním hodnotám, a to tito lidé dělají ve všech odvětvích své činnosti. Písniček jako je tato mají tisíce. Přeji vám hezký poslech, dobrou náladu při čtení vážných témat, a pokud se chcete dozvědět více, určitě komunitu 12 kmenů navštivte i vy.

Doplněno dne 12. 4. 2014:

Přednáška o německé komunitě 12 kmenů

Přednáška o komunitě 12 kmenů (výklad 25 minut, zbytek písnička) uslyšíte, co přesně komunita 12 kmenů je, co vyznávají, za čím si jdou a proč jim vzali 40 dětí. Přednáška reportéra, který v německé komunitě 12 kmenů strávil 4 dny.